Elazığ’da bulunan 2 bin 347 rakımlı Hazarbaba Dağı’nda pilotlar, paraşütle yamaç uçuşu yaparak heyecanlı ve renkli görüntüler oluşturdu. Sivrice ilçesinde bulunan Hazar Gölüne yazın tatilciler yoğun ilgi gösterirken, Hazarbaba Dağı ise yamaç paraşütçülerini ağırlıyor. Sportif Havacılık Kulübü tarafından düzenlenen etkinlikte pilotlar, göl istikametine doğru uçuşlarını gerçekleştirerek eşsiz manzaranın tadını çıkardı.