Shiba Inu Bir Eşiği Daha Aştı! SHIB Fiyatı Ay Sonunda Ne Olacak?

Shiba Inu Katman-2 ağı Shibarium ile etkileşime giren toplam cüzdan sayısı, main-net köprüsünün en iyi şekilde çalışmaya başlamasından bir haftadan kısa bir süre sonra, bugün 1 milyon sınırını aştı. Bununla birlikte SHIB fiyatı piyasayla paralele hareket ediyor. Bu ortamda, yapay zeka Eylül sonu için SHIB fiyatını tahmin ediyor.

Shibarium cüzdanları 1 milyonu geçti

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Shibarium köprüsü 28 Ağustos’ta yeniden faaliyete geçmeden önce işlem gecikmeleri ve geçici olarak erişilemeyen fonlar gibi sorunlarla karşılaştı. Ancak, baş geliştirici Shytoshi Kusama, fonlarının “güvende” olduğunu belirterek topluluğun korkularını yatıştırdı.

Shibarium Scan verilerine göre, köprü 1 milyondan fazla cüzdanın katılımına tanık oldu. Bu kullanıcılar toplu olarak 783.000’in üzerinde işlem gerçekleştirdi. Böylece, günlük ortalama işlem sayısı yaklaşık 73.640 oldu. Özellikle, Blockchain’in toplam blok sayısı şu anda 421.736 seviyesinde.

Shibarium İstatistikleri. Kaynak: Shibarium Scan

Bu gelişmeler Shiba Inu topluluğu için önemli bir işaret

İşlemlerdeki artışa rağmen, bu durum köprüde kilitli toplam varlıklarda henüz kayda değer bir artışa dönüşmedi. Şu anda bu rakam 1,16 milyon dolar gibi mütevazı bir seviyede duruyor. DeFillama verileri, ağdaki kilit oyuncuların başta DogSwap ve MARSWAP olmak üzere merkezi olmayan borsalar olduğunu gösteriyor. Bu platformlar toplam TVL’nin yaklaşık 1 milyon dolarını oluşturuyor.

Bu arada, cüzdan adreslerindeki ve işlem faaliyetlerindeki önemli artış, Shiba Inu topluluğu içinde kayda değer bir eğilime işaret ediyor. Bu proje, SHIB’yi meme tabanlı bir token olmaktan çıkarması amaçlıyor. Bu doğrultuda, pratik faydası olan bir tokena dönüştürme potansiyeli vaat ediyor.

SHIB fiyatı yüksek yakma oranına rağmen mücadele ediyor

Artan işlem aktivitesi hem ağ hem de SHIB tokenleri için iyiye işaret. Çünkü, her işlem Shiba Inu tokenlerinin yakılmasıyla sonuçlanıyor. Son Shibburn verileri son 24 saat içinde 71,45 milyon tokenin yakma cüzdanlarına gittiğini ortaya koyuyor. Bu artış, Shibarium işlemlerinin Shiba Inu’nun geniş token arzını azaltmada sahip olabileceği önemli etkinin altını çiziyor. Böylece, bir önceki güne kıyasla yanma oranında %192’lik dikkate değer bir artışa işaret ediyor. Özellikle, Shibarium’un lansmanına denk gelen Ağustos ayında yaklaşık 6 milyar token yakıldı.

SHIB Fiyat Performansı

Shibarium umut verici bir performans sergiliyor. Bununla birlikte, ilişkili tokeni Shiba Inu (SHIB) önemli zorluklarla karşılaştı. Geçtiğimiz hafta SHIB %3,7 oranında değer kaybetti. Ayrıca, aylık verilere göre token %4,5’lik bir değer düşüşü yaşadı. Bu arada, SHIB’nin fiyatındaki bu düşüş eğilimi birkaç aydır devam ediyor.

Yapay zeka Eylül sonu için Shiba Inu fiyatını belirledi

Shiba Inu (SHIB) fiyat performansı, kripto piyasasında son haftalarda durgun bir eğilim sergiledi. Shibarium’un yeniden piyasaya sürülmesinin ardından, SHIB bir kez daha büyük ilgi topladı. PricePredictions, Eylül ayında SHIB’nin potansiyel fiyat yörüngesini belirlemek için yapay zeka algoritmalarını kullandı. Son tahminler SHIB’nin 30 Eylül 2023’te 0,0000073 dolardan işlem görmeye hazır olduğunu gösteriyor. Bu tahminler, SHIB’in 0,0000079 dolar olan mevcut fiyatına kıyasla %7,5’lik bir düşüşe işaret ediyor.

30 Eylül 2023 için SHIB fiyat tahmini. Kaynak: PricePredictions

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir